ماتانا دختر جوان و زیباییست که یک نجیب زادست و مجبوره به خاطر قولی که پدرش به پدر یک پرنس دیگه داده با پرنس ماکی ازدواج کنه. ماتانا دوست نداره با پرنسی که عشقی بهش نداره ازدواج کنه و قبول نمیکنه. پرنس ماکی بادیگارد خودش کمین رو میفرسته تایلند تا ماتانا رو بیاره پیشش. ماتانا هزار تا کلک سوار میکنه که مجبور نشه بره ، خلاصه کمین همه جا دنبالش میره تا ببینه ماتانا چطور دختریه و ماتانا هر چی بیشتر با کمین هست بیشتر عاشقش میشه. وقتی با حرف پدرش پرنس ماکی به تایلند میاد و زیبایی ماتانا رو میبینه دوست داره سریع ازدواج کنن. ماتانا به کمین میگه من نمیخوام ازدواج کنم قلبم پیش مرد دیگریست حالا اون مرد کسی نیست جز کمین. کمین عاشق دخترست ولی بخاطر وفاداری به پرنس و خاندان رایا نمیتونه احساساتش رو به ماتانا بیان کنه. کمین خودشو ادم بدی نشون میده و از ماتانا میخواد با پرنس ازدواج کنه و ماتانا میگه من میمیرم ولی با کسی که دوست ندارم ازدواج نمیکنم ، آیا کمین میتونه راهی پیدا کنه که با ماتانا بمونه؟

نلی موویز

دانلود سریال تایلندی خونی آمیخته با عشق و غرور Luerd Ruk Toranong 2016

دانلود سریال تایلندی امواج زندگی kleun cheewit 2017

دانلود سریال تایلندی جهان دوم Loak Bai Tee Song 2021

دانلود سریال تایلندی عروس وارداتی Sapai Import 2020

دانلود سریال چینی گرگ The Wolf 2020

دانلود سریال تایلندی خلبان روباه صفت U-Prince: The Foxy Pilot 2016

دانلود سریال تایلندی استعداد The Gifted 2018

ماتانا ,کمین ,ازدواج ,پرنس ,کنه ,رو ,ازدواج کنه ,پرنس ماکی ,کنه و ,و ماتانا ,میگه من

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت جامع داناکده روان دانلود سریال با لینک مستقیم رایگان____bia2film----- سرای مهربانی معاينه فني پاسارگاد شهربابك (حسيني) مطالب اینترنتی کافه18 مُصْلِحِینَ tandiskhyal دانلود سریال سوپرنچرال